Zielona kawa na odchudzanie

Niemal każdy z nas chciałby być szczupły bez większego wysiłku i rezygnowania z codziennej diety bogatej w tłuszcze, cukry i inne szkodliwe substancje. Już na samym początku rozważań trzeba zaznaczyć, że nie jest możliwe osiągnięcie szczupłej sylwetki i schudnięcie kilkunastu kilogramów bez podejmowania aktywności fizycznej i zmiany własnych nawyków żywieniowych. Możemy sobie jednak w tym pomóc pijąc zieloną kawę. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Zwykła kawa!

Zielona kawa tabletki to wbrew pozorom zwykła kawa, na której nie przeprowadzono procesu palenia ziaren, tj. nie przeprowadzono obróbki termicznej oraz procesu fermentacji. Z tego też względu właściwości tak przygotowanej kawy, zwanej kawą zieloną, są zupełnie inne od czarnej kawy. Gdy ta ostatnia ma działanie pobudzające i odwadniające, zielona kawa właściwości posiada odchudzające.

Różne opinie?

Przeglądając Internet można natrafić na wiele różnorodnych opinii na temat zielonej kawy – są one niestety bardzo skrajne. Wbrew jednak pozorom i niepochlebnym opiniom zielona kawa wspomaga proces odchudzania. Wszystkie negatywne opinie biorą się z niewiedzy samych użytkowników, którym wydaje się, że jedna szklanka zielonej kawy dziennie rozwiąże wszystkie ich problemy z wagą. Nic bardziej mylnego! Zielona kawa i jej tabletki wspomogą proces odchudzania wpływając na przemianę materii, ale jednocześnie nie zastąpi to w całości aktywności fizycznej czy zmiany nawyków żywieniowych!

zielona kawa cena

Dodaj komentarz